Promocja Last Minute

Przy podpisaniu umowy na pełen pakiet fotografii ślubnej na 2020 rok (przygotowanie pary młodej + ceremonia zaślubin + przyjęcie weselne + sesja plenerowa w innym dniu) otrzymujecie od nas możliwość wykonania sesji narzeczeńskiej przed ślubem w  gratisie! 

Promocja trwa w terminie 15-31 stycznia 2020 roku. Więcej szczegółów na temat oferty mogą poznać Państwo kontaktując się z nami poprzez formularz.

5 powodów dla których warto zdecydować się na sesję narzeczeńską

 

1.

 

Poznajecie nas, a my Was - jest to najlepszy moment, żeby zobaczyć jak pracujemy oraz opowiedzieć o Waszych oczekiwaniach lub obawach. Dzięki sesji narzeczeńskiej nie będziemy obcymi Wam osobami,  w dniu ślubu nie będziecie się czuli skrępowani naszą obecnością, a w czasie sesji poślubnej będziemy rozumieć się bez słów 🙂

 

 

2.

 

Możecie oswoić się z aparatem, dzięki temu w dniu ślubu nie będzie on powodem do stresu, a Wy będziecie zachowywać się przy nas naturalnie i swobodnie.

 

 

3.

 

Możecie potraktować sesję jako próbę generalną przed dniem ślubu. To wspaniała okazja, by wypróbować swoją fryzurę ślubną i makijaż, a także nauczyć się panować nad emocjami, gdy wszystkie oczy są skierowane na Was. Przekażemy Wam rady, które przydadzą się w trakcie ceremonii.

 

 

4.

 

Pomyślcie o sesji zdjęciowej jak o dobrej zabawie i pamiątce na całe życie. Wybierzcie miejsce, w którym będziecie się czuć dobrze. Puśćcie wodze fantazji i zróbcie coś szalonego - my chętnie to sfotografujemy!

 

 

5.

 

 Fotografie, które od nas otrzymacie możecie wręczyć w prezencie swoim rodzicom - np. wydrukować je w dużym formacie lub w formie fotoksiążki. Można je również wykorzystać do stworzenia oryginalnych zaproszeń ślubnych.