Promocja walentynkowa!

UWAGA! przedłużamy naszą promocję!

Przy podpisaniu umowy na pełen pakiet fotografii ślubnej na 2022 i 2023 rok
(przygotowanie pary młodej + ceremonia zaślubin + przyjęcie weselne + sesja plenerowa w tym samym lub innym dniu)
otrzymujecie od nas możliwość wykonania
sesji narzeczeńskiej za darmo!

Promocja trwa do 28 lutego 2022 roku.


Więcej szczegółów na temat oferty mogą poznać Państwo kontaktując się z nami poprzez formularz.

5 powodów,
dla których warto zdecydować się na sesję narzeczeńską

1.

Poznajecie nas, a my Was – jest to najlepszy moment, żeby zobaczyć jak pracujemy oraz opowiedzieć o Waszych oczekiwaniach lub obawach. Dzięki sesji narzeczeńskiej nie będziemy obcymi Wam osobami,  w dniu ślubu nie będziecie się czuli skrępowani naszą obecnością, a w czasie sesji poślubnej będziemy rozumieć się bez słów 🙂

2.

Możecie oswoić się z aparatem, dzięki temu w dniu ślubu nie będzie on powodem do stresu, a Wy będziecie zachowywać się przy nas naturalnie i swobodnie.

3.

Możecie potraktować sesję jako próbę generalną przed dniem ślubu. To wspaniała okazja, by wypróbować swoją fryzurę ślubną i makijaż, a także nauczyć się panować nad emocjami, gdy wszystkie oczy są skierowane na Was. Przekażemy Wam rady, które przydadzą się w trakcie ceremonii.

4.

Pomyślcie o sesji zdjęciowej jak o dobrej zabawie i pamiątce na całe życie. Wybierzcie miejsce, w którym będziecie się czuć dobrze. Puśćcie wodze fantazji i zróbcie coś szalonego – my chętnie to sfotografujemy!

5.

 Fotografie, które od nas otrzymacie możecie wręczyć w prezencie swoim rodzicom – np. wydrukować je w dużym formacie lub w formie fotoksiążki. Można je również wykorzystać do stworzenia oryginalnych zaproszeń ślubnych.