O NAS

Hej! Tu Zuza i Joe. Tworzymy duet fotografek.  Głównym zakresem naszych wspólnych działań jest fotografia ślubna, którą zajmujemy się od 2015 roku. Oferujemy Wam pełen pakiet usług - reportaż z przygotowań, ceremonii ślubnej, przyjęcia weselnego oraz sesję plenerową w wybranym terminie. Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Natomiast sesje plenerowe wykonamy tam gdzie chcecie - w górach, nad morzem, w ruinach zamku czy też fabryki. Uwielbiamy podróże, więc nie straszna nam zimna Skandynawia czy gorąca Italia! Biegle posługujemy się językiem angielskim i włoskim.

Untitled-5
DSC_3782

 

Efekt naszej pracy zobaczycie po ok. 2-3 miesiącach.  Wszystkie fotografie zamieszczamy na pendrive. Z wybranych kadrów tworzymy historię i drukujemy w formacie 15 cm x 23 cm. Całość otrzymacie w drewnianej sygnowanej skrzynce. Dodatkowo oferujemy wydrukowanie większej liczby odbitek i stworzenie fotoksiążki.

Oprócz fotografii możemy zaproponować Wam wsparcie graficzne i florystyczne. Dodatkowo współpracujemy z innymi fachowcami z branży ślubnej, m.in. wizażystką, fryzjerką, filmowcami, barmanem i dj'em. Dzięki sprawdzonemu zespołowi możemy pomóc w organizacji Waszego ślubu od początku do końca.

Działamy w branży ślubnej już od kilku lat. Możecie na znaleźć na różnych portalach ślubnych. W listopadzie 2019 roku nasza praca została doceniona przez Wesele z Klasą. Otrzymałyśmy tytuł Firmy z Klasą!

39466
Chcecie wiedzieć więcej?