Poradnik Ślubny

5 powodów, dla których warto zdecydować się na sesję narzeczeńską

ŚLUB Z INNEJ BAJKI-104

1.

Poznajecie nas, a my Was – jest to najlepszy moment, żeby zobaczyć jak pracujemy oraz opowiedzieć o Waszych oczekiwaniach lub obawach. Dzięki sesji narzeczeńskiej nie będziemy obcymi Wam osobami,  w dniu ślubu nie będziecie się czuli skrępowani naszą obecnością, a w czasie sesji poślubnej będziemy rozumieć się bez słów 🙂

2.

Możecie oswoić się z aparatem, dzięki temu w dniu ślubu nie będzie on powodem do stresu, a Wy będziecie zachowywać się przy nas naturalnie i swobodnie.

3.

Możecie potraktować sesję jako próbę generalną przed dniem ślubu. To wspaniała okazja, by wypróbować swoją fryzurę ślubną i makijaż, a także nauczyć się panować nad emocjami, gdy wszystkie oczy są skierowane na Was. Przekażemy Wam rady, które przydadzą się w trakcie ceremonii.

4.

Pomyślcie o sesji zdjęciowej jak o dobrej zabawie i pamiątce na całe życie. Wybierzcie miejsce, w którym będziecie się czuć dobrze. Puśćcie wodze fantazji i zróbcie coś szalonego – my chętnie to sfotografujemy!

5.

 Fotografie, które od nas otrzymacie możecie wręczyć w prezencie swoim rodzicom – np. wydrukować je w dużym formacie lub w formie fotoksiążki. Można je również wykorzystać do stworzenia oryginalnych zaproszeń ślubnych.