Sesja ślubna Księży Młyn

Bardzo cieszymy się, jak dostajemy od Was feedback. To dla nas ważne, gdy wiemy, że nasza praca i fotografie spełniły Wasze oczekiwania (a czasem nawet je przerosły :D).
Ostatnio otrzymałyśmy opinię od Klaudii i Marka na Portal ślubny Wesele z klasą, za którą bardzo dziękujemy! W poście zamieszczamy wybrane kadry z ich ślubu i sesji plenerowej na Księżym Młynie.


„Jesteśmy totalnie oczarowani relacją, która dla nas stworzyłyście. Idealnie uchwycone chwile, przecudowne ujęcia, szczególnie te, z samej ceremonii… przeplatają się z absolutnie niebanalnymi kadrami (jesteśmy fanami tych z lodami 🙂 Naturalność, swoboda i spontaniczność – to wszystko składa się na naszą piękną historię, którą ujęcie po ujęciu możemy przeżywać na nowo za każdym razem kiedy wracamy do tych ujęć. I jeszcze jedno, dla nas wtedy najważniejsze…dzięki za to, że mogliśmy się poczuć z Wami totalnie na luzie, choć nie mamy do końca pojęcia jak to zrobiłyście 😮 Współpraca z Wami, z fotografkami tak profesjonalnymi i z wyczuciem była dla nas absolutną przyjemnością! Serdecznie pozdrawiamy i polecamy każdemu!”