Blog

Trendy we fryzurach ślubnych w 2017 roku

fotografia ślubna

Fryzury ślubne rządzą się swoimi prawami – zazwyczaj są to eleganckie, romantyczne upięcia, które prezentują się wytwornie, a przy tym są wygodne i trwałe. Nie oznacza to jednak, że nie ulegają one trendom, a na głowach panien młodych rok w rok widzimy te same upięcia. Bynajmniej! Fryzjerzy muszą podążać z duchem czasu i proponować kobietom uczesania nowoczesne i niebanalne. W 2017 roku najmodniejsze będą fryzury sprawiające wrażenie naturalnych, luźnych i łatwych do wykonania. W nadchodzącym sezonie panny młode będą wyglądać lekko i zwiewnie.

Do najmodniejszych fryzur tego roku zalicza się uczesania o dużej objętości, które jednocześnie zachowują bezpretensjonalny wygląd. Efekt taki można uzyskać poprzez karbowanie, zastosowanie wypełniaczy lub dopinek z włosów naturalnych. Nadal modne są warkocze, najczęściej luźne i porozciągane. Mogą być bazą fryzury lub jedynie drobnym elementem, który nada upięciu romantycznego sznytu. Fryzjerzy chętnie wykorzystują luźne sploty, które swobodnie opadają na ramiona lub plecy. W najnowsze trendy wpisuje się także ozdabianie fryzur delikatnymi kwietnymi wiankami, podłużnymi grzebieniami oraz opaskami na materiałowych wstążkach. W ozdobach króluje styl rustykalny, greckie motywy delikatnych listków i drobne błyskotki na ledwo widocznych drucikach. Kwiaty w wiankach mogą być zarówno świeże, jak i sztuczne. Najważniejsze, aby były subtelne, najlepiej w pastelowych odcieniach.

Trendy, które będą dominować w 2017 roku, dają pannom młodym wachlarz możliwości. Włosy mogą być spięte wysoko lub nisko, symetrycznie lub na boku. Najważniejsze, aby fryzura sprawiała wrażenie naturalnej, utrwalonej bez nadmiaru lakieru, czy tapirowania, a przy tym by utrzymała się do białego rana.

Magda