O NAS

Głównym zakresem naszych działań jest fotografia ślubna. Pracujemy w duecie, bo uważamy, że tylko w ten sposób łapiemy bardzo wiele ważnych, ulotnych momentów, których jeden fotograf mógłby nie zarejestrować 🙂 Działamy głównie w województwie łódzkim i mazowieckim, natomiast sesje plenerowe wykonujemy właściwie wszędzie - w górach, nad morzem, w ruinach zamku, fabryki, w zimnej Skandynawii czy gorącej Italii! Biegle mówimy po angielsku i po włosku i uwielbiamy podróże.

Każda para młoda to inna bajka, która wyzwala w nas kreatywność i daje poczucie spełnienia. Oferujemy parom młodym pełen pakiet usług - reportaż z przygotowań, ceremonii ślubnej, przyjęcia weselnego oraz sesję plenerową w innym dniu. Liczba zdjęć zależy od przebiegu ceremonii i przyjęcia. Cały materiał oddajemy w ciągu 2-3 miesięcy od ślubu, drukujemy wybrane fotografie w formacie 15x23, które umieszczamy w drewnianej sygnowanej skrzynce wraz z pen-drivem. Oczywiście na życzenie pary młodej możemy wydrukować większą liczbę odbitek lub stworzyć fotoksiążkę.

Chcemy sprawić by dzień ślubu oraz sesja plenerowa były wspominane przez całe życie. Dlatego spotykamy się z klientami lub umawiamy na konferencje online i słuchamy ich potrzeb. Bardzo często tworzymy zespół profesjonalistów nie tylko z zakresu fotografii, ale także projektowania graficznego, filmu, wizażu, fryzury i dekoracji. Czyli tak właściwie zajmujemy się organizacją ślubu i przyjęcia od samego początku 🙂

Chcesz wiedzieć więcej?

Napisz do nas